83-000 Pruszcz Gdański
ul. Dobrowolskiego 11

W klasie 1b na zajęciach z techniki zapanowała prawdziwa jesienna magia! Uczniowie, z zapałem godnym młodych artystów, zabrali się do pracy nad projektem "Jesienny Las", wykorzystując dary, które hojnie podarowała nam tegoroczna jesień.
Dzieci zamieniły szkolną salę w prawdziwe królestwo kolorów. Stoły uginały się pod ciężarem liści w odcieniach złota, miedzi i bordo, kasztanów, żołędzi, szyszek i gałązek. Z tych naturalnych skarbów powstały niezwykłe dzieła sztuki!
Wykorzystując różnorodne techniki, uczniowie tworzyli swoje własne leśne krajobrazy. Niektórzy zdecydowali się na malowanie farbami, wykorzystując liście jako szablony do tworzenia unikalnych odbić. Inni, z ogromną precyzją, układali mozaiki z kolorowych liści, tworząc wspaniałe kompozycje. Nie zabrakło również prac przestrzennych - z kasztanów i żołędzi powstawały zabawne leśne stworki, a z gałązek i szyszek - miniaturowe drzewa i krzewy.
Celem zajęć było nie tylko rozwijanie kreatywności i zdolności manualnych, ale również zachęcenie dzieci do obserwacji otaczającego nas świata i doceniania piękna natury. Dzieci z ogromnym entuzjazmem podeszły do zadania, a efekty ich pracy przerosły oczekiwania!
Prace uczniów z klasy 1b zachwycają bogactwem pomysłów, precyzją wykonania i przede wszystkim - radością, która bije z każdego z nich. "Jesienny Las" w wykonaniu najmłodszych artystów to prawdziwa uczta dla oczu i dowód na to, że z odrobiną wyobraźni i darów natury można stworzyć coś naprawdę wyjątkowego.
"Jeżeli Pan domu nie zbuduje,
na próżno się trudzą ci, którzy go wznoszą."
(Psalm 127,1)











83-000 Pruszcz Gdański
ul. Dobrowolskiego 11