Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Konkurs - woda w obiektywie

Konkurs - woda w obiektywie

Każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego jak ważna i niezbędna jest dla nas woda. Wiemy, że trzeba ją oszczędzać, dbać o jej czystość. Dla naszego dobra, dla zachowania równowagi w przyrodzie.

Urzeka nas jej piękno zarówno w rozmiarze i błysku kropli wody, jak i w spienionych falach morza, lśniącej tafli jeziora czy rwącego nurtu rzeki.

Bardzo często woda jest głównym bohaterem fotografii, jakie robimy chcąc zachować miłe wspomnienia z wakacyjnych wyjazdów. 

 

UCZNIÓW KLAS IV - VIII SP oraz LICEALISTÓW zapraszamy serdecznie do podzielenia się swoimi pracami fotograficznymi. Może spędziłaś/spędziłeś te wakacje właśnie nad wodą i zrobiłeś piękne zdjęcia z wodą w tle :-) Może uchwyciłaś/uchwyciłeś widok rosy na liściu, pięknego owada nad taflą wody czy swoje odbicie w kałuży, która jest oceanem dla wielu małych stworzeń.

 

KAŻDY UCZESTNIK KONKURSU PRZESYŁA DO 15 PAŹDZIERNIKA KOMPLET 25 FOTOGRAFII W FORMIE ELEKTRONICZNEJ NA ADRES SZKOŁY ksn@katolicka.com.pl zaznaczając w tytule KONKURS WODA W OBIEKTYWIE. Oczywiście ze względu na znaczną pojemność takiej wiadomości prosimy o udostępnienie tych fotografii poprzez podanie linku dostępu do swojego zasobu. Można też przynieść pendrive z wgranymi fotografiami. Osoby które przedstawią jedno/dwa zdjęcia w konkursie oczywiście też są mile widziane. Te prace wezmą udział jedynie w konkursie wewnątrzszkolnym. Warunkiem bowiem udziału w konkursie organizowanym przez Ekologiczną Agencję jest przesłanie 25 zdjęć.

 

Celem ekologicznego fotograficznego KONKURSU szkolnego pt. "Woda w obiektywie" jest kształtowanie postaw ekologicznych, podniesienie świadomości o znaczeniu i pięknie środowiska przyrodniczego w jego niezniszczonej wersji. Z racji udziału naszej szkoły już po raz kolejny w Programie AKTYWNI BŁĘKITNI szczególną uwagę kierujemy na wodę.

 

Rozstrzygnięcie konkursu do 25 października. Prace będzie można podziwiać na naszej stronie internetowej, a najciekawsze zobaczymy na korytarzu szkolnym. 

Na Twórców najciekawszych prac czekają nagrody, a prace ich wezmą udział w konkursie ekologicznym ogłoszonym przez Ekologiczną Agencję Informacyjną pt."Żyjmy zdrowo". Tam czekają kolejne nagrody :-)

 

W razie pytań proszę o kontakt bezpośrednio ze mną w budynku przy Wojska Polskiego lub na adres malgorzata_plotka@katolicka,com.pl

Serdecznie jeszcze raz zapraszam do udziału.

Małgorzata Płotka

Data dodania: 2023-07-24 14:08:54
Data edycji: 2023-07-24 14:40:36
Ilość wyświetleń: 1737

Kalendarz

"Jeżeli Pan domu nie zbuduje,

na próżno się trudzą ci, którzy go wznoszą."

(Psalm 127,1)

Nasi Partnerzy

godło Polski - link do strony głównej
Katolickie Szkoły Niepubliczne

83-000 Pruszcz Gdański

ul. Dobrowolskiego 11

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej