83-000 Pruszcz Gdański
ul. Dobrowolskiego 11

Dzisiaj klasa 1A wypełniła się radością, uśmiechami i wyjątkową atmosferą. Wszystko za sprawą obchodów Dnia Mamy, na które uczniowie zaprosili swoje ukochane Mamy. Dla dzieci była to szczególna okazja, aby podziękować za codzienną troskę, miłość i wsparcie.
Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem przygotowali część artystyczną. W sali rozbrzmiewały piękne piosenki, radosne tańce oraz wzruszające wierszyki. Dzieci występowały z wielkim przejęciem i dumą, a na twarzach Mam nie brakowało uśmiechów i wzruszenia. Każdy występ został nagrodzony gromkimi brawami.
Na zakończenie uroczystości dzieci wręczyły swoim Mamom własnoręcznie przygotowane upominki oraz serdeczne życzenia. Kolorowe laurki i drobne prezenty były wyjątkowym symbolem miłości i wdzięczności. To właśnie takie gesty sprawiają największą radość i pozostają w pamięci na długo.
Po występie wszyscy spotkali się przy kawie i słodkim poczęstunku. Był to czas rozmów, wspólnych zdjęć i miłego spędzenia czasu w ciepłej, rodzinnej atmosferze. Uśmiechy nie schodziły z twarzy zarówno dzieci, jak i Mam.
Dzień Mamy w klasie 1A był pełen wzruszeń, serdeczności i radości. To wyjątkowe spotkanie na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników jako piękny czas spędzony razem.
"Jeżeli Pan domu nie zbuduje,
na próżno się trudzą ci, którzy go wznoszą."
(Psalm 127,1)











83-000 Pruszcz Gdański
ul. Dobrowolskiego 11