Katolicka Niepubliczna
Szkoła podstawowa

Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Oferta Edukacyjna

 

Drodzy absolwenci klas 8, wiemy przed jak ważnym wyborem obecnie stoicie. Niedawno zdawaliście egzaminy kończące naukę w szkole podstawowej, a już za 4 lata będziecie przystępować do matury, która jest bramą na wymarzone studia. Z myślą o nich też często wybieracie profil klasy licealnej. A co by było gdy Liceum mogło Was wszechstronnie przygotowywać przez cały okres nauki.

 

To jest możliwe dzięki nielicznym klasom, bogatej ofercie przedmiotów ogólnych, indywidualnej pomocy w nauce do rozszerzeń. Wybierając naszą szkołę dostajecie możliwość wpływu na jej działanie, dzięki aktywności Samorządu Szkolnego, który może prowadzić rozmowy i ingerować w pracę szkoły, tak aby tu Wam było jak w domu. Decydując się na działanie w tej instytucji nauczycie się podstaw demokracji i polityki.

 

Pracę samorządu szkolnego można na bieżąco śledzić obserwując strony na facebooku, oraz kanał na youtubie. To tam można zobaczyć jak bardzo jesteśmy zgrani, a nasza wspólna praca owocuje dobrem wszystkich.

 

Praca uczniów to także prowadzenie radiowęzła szkolnego, dzięki temu można się nauczyć, jak pracuje prezenter, dziennikarz czy dj w stacji radiowej.

 

Wybierając nasze liceum wybieracie dogodne dojazdy. Szkoła znajduje się przy głównej ulicy, w niedalekim sąsiedztwie przystanków autobusowych i dworca pkp.

 

Jeśli zależy wam na zdrowym odżywaniu, urozmaiconych i pysznych obiadach to nie mogliście lepiej wybrać. Catering przygotowywane przez zewnętrzną firmę jest odpowiednio skomponowane w oparciu o rady dietetyka.  

 

W Liceum nie obowiązują mundurki szkolne, których tak dorośli ludzie jak wy nie powinni już nosić przymusowo.

 

 

W roku szkolnym 2022/23 prowadzimy nabór do klasy ogólnej - opartej na edukacji holistycznej  z rozszerzeniem z trzech języków (polskiego, angielskiego i niemieckiego).

 

Dodatkowo:

  •  naukę w naszym Liceum rozpoczniesz od profesjonalnego testu Twoich predyspozycji pod kątem nauki, zdolności oraz preferencji zawodowych
  •  wybór dodatkowego przedmiotu rozszerzonego na podstawie testu ( grupa min. 7 osób)
  •  dodatkowe godziny z matematyki ( poziom podstawowy).

 

A tak przedstawić chcą nam Naszą szkołę obecni przewodniczący samorządu szkolnego:

 

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Zobacz
Fundacja Brama
Fundacja Edukacji i Wspierania Rodziców BRAMA.
Katolicka Niepubliczna
Szkoła podstawowa

83-000 Pruszcz Gdański

ul. Wojska Polskiego 8

+48 506 802 427

ksn@katolicka.com.pl

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button