Katolicka Niepubliczna
Szkoła podstawowa

Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Edukacja domowa

KSN jest Szkołą Przyjazną Edukacji Domowej

Dowiedz się więcej na temat nauczania domowego w KSN

Katolickie Szkoły Niepubliczne od wielu lat umożliwiają naukę w systemie nauczania domowego. Co roku w naszej placówce korzysta z tej formy edukacji kilkadziesiąt uczniów od klasy I do VIII szkoły podstawowej.

 

Od lat współpracujemy z Libratusem - Polonijnym Zespołem Placówek Oświatowych, a obecnie głównie z Centrum Nauczania Domowego. Współpraca ta jest oparta na wzajemnym zrozumieniu potrzeb dzieci uczacych się poza szkoła oraz ich rodziców, których wspieramy w trudach edukacji domowej. To dzięki byciu szkołą partnerską zrzeszoną w grupie Szkół Przyjaznych Edukacji Domowej możemy zapewnić dziecku ciągłość nauki niezależnie od miejsca pobytu dziecka. Nauczanie domowe to także możliwość kontynuacji nauki w czasie zdarzeń losowych takich jak np. długotrwała choroba.

 

Edukacja domowa w KSN jest usługą bezpłatną.

 

W naszej szkole w ramach wsparcia możecie Państwo liczyć na:
- stały kontakt z koordynatorem ds. edukacji domowej,
- możliwość udziału w zajęciach dodatkowych,
- przeprowadzanie egzaminów klasyfikacyjnych w dogodnym terminie, w miłej atmosferze wolnej od stresu. 

 

Centrum Nauczania Domowego z którym współpracujemy oferuje uczniom dostęp do Internetowej Platformy Edukacyjnej, która zawiera profesjonalne scenariusze lekcji. Platforma zawiera również liczne materiały edukacyjne, gry i zabawy. Rodzice otrzymują repetytoria, scenariusze lekcyjne i poradniki nauki, które ułatwiają pełnienie obowiązków nauczyciela. Dodatkowo dzieci mogą korzystać z webinariów czyli lekcji on-line prowadzonych przez nauczycieli. Pomoce naukowe są skonstruowane w formie interaktywnej. Jest to szczególnie dobre rozwiązanie dla osób, które dopiero rozpoczynają edukację domową. Materiał z całego roku jest podzielony na tygodnie nauki, co pomaga zorganizować czas oraz motywuje do systematycznej pracy z dzieckiem.

 

Osoby zainteresowane, mające pytania, watpliwości, zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z naszą szkołą po numerem tel. 58 691 75 60
lub do kontaktu z Centrum Nauczania Domowego z siedzibą w Krakowie pod numerem tel. 12 399 43 59

 

 Więcej przydatnych informacji  znajdziecie Państwo klikając w poniższe zakładki: 

 

 

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Zobacz
Fundacja Brama
Fundacja Edukacji i Wspierania Rodziców BRAMA.
Katolicka Niepubliczna
Szkoła podstawowa

83-000 Pruszcz Gdański

ul. Wojska Polskiego 8

+48 506 802 427

ksn@katolicka.com.pl

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button