Katolicka Niepubliczna
Szkoła podstawowa

Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Warsztaty komputerowe w II semestrze 2016/2017 - klasa I A i B gimnazjum

 

Obecnie tworzymy grupę dot. warsztatów komputerowych. W tym roku szkolnym proponujemy je uczniom klas I gimnazjum. W przyszłym roku szkolnym obejmiemy takimi warsztatami przyszłe klasy trzecie obecne drugie.

 

Uczniowie klas I gimnazjum otrzymali do podpisu deklaracje uczestnictwa, które prosimy zwrócić podpisane do końca tygodnia. Można zostawić je w sekretariacie Szkoły lub przekazać Małgorzacie Płotce – koordynatorowi projektu. Prowadzić zajęcia będzie firma zewnętrzna, doświadczona w prowadzeniu tego typu zajęć dla młodzieży.

 

Termin zajęć – wtorek godz. 15:00. Zaczynamy od wtorku 07 lutego 2017r.

 

Celem warsztatów jest rozwinięcie kompetencji informatycznych uczniów, szczególnie w zakresie praktycznego zastosowania narzędzi Office. Wiemy z doświadczenia, że wykorzystanie komputera w przypadku młodzieży dotyczy głównie rozrywki. Niestety jeśli chodzi o wykorzystywanie w praktyce współczesnych narzędzi, ich umiejętności są z reguły niewielkie.

 

Chcemy młodzież zachęcić do efektywnego korzystania z Worda, Excela czy PowerPointa, wskazać zalety tych narzędzi już na etapie edukacji w Gimnazjum. Pomogą one analizować i systematyzować wiedzę, przechowywać  i przekazywać informacje. Są to niezbędne umiejętności na kolejnych etapach edukacji w liceum, studiach czy już na rynku pracy. Takie szkolenia są na rynku powszechne, cieszymy się, że nasi uczniowie będą mogli z nich bezpłatnie skorzystać.

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Zobacz
Fundacja Brama
Fundacja Edukacji i Wspierania Rodziców BRAMA.
Katolicka Niepubliczna
Szkoła podstawowa

83-000 Pruszcz Gdański

ul. Wojska Polskiego 8

+48 58 691 75 60

knsp@katolicka.com.pl

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button