Katolicka Niepubliczna
Szkoła podstawowa

Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Podziękowanie za akcję charytatywną Niedziela dla Emilki - czerwiec 2017

Szanowna Pani Dyrektor

W ubiegłym tygodniu odbyła się w naszej parafii akcja charytatywna „Niedziela dla Emilki”. W jej trakcie zbieraliśmy ofiary na rehabilitację Emilki Główczewskiej, chorującej m.in. na mózgowe porażenie dziecięce. Dzięki Waszej pomocy oraz wsparciu sponsorów i gości udało się zebrać 15.575 złotych. Serdecznie dziękujemy  za ofiarność i otwarte serce .

 

Składamy także serdeczne podziękowania wszystkim wolontariuszom i ich opiekunom, którzy towarzyszyli nam przez całą niedzielę. Bez Was moi drodzy nie dalibyśmy sobie rady…Przesyłam podziękowania rodziców Emilki, skierowane właśnie do nas wszystkich.

 

Pozdrawiam serdecznie Elżbieta Marcinkowska

 

 

W imieniu swoim i Emilki chcielibyśmy z głębi serca podziękować wszystkim  za tak ogromne wsparcie dla akcji charytatywnej Niedziela dla Emilki. To właśnie dzięki takim dobrym ludziom czujemy, że nie jesteśmy sami w tej trudnej dla nas sytuacji i nie tracimy nadziei na to, że nasza córka dojdzie kiedyś do pełnej sprawności. Każdy jej postęp w rozwoju jest naszym wspólnym sukcesem - bo bez WAS nie byłoby możliwe zapewnienie Emilce tak dobrej rehabilitacji.

 

Podczas akcji udało nam się zebrać fundusze wystarczające na pokrycie kosztów wyjazdu na dwutygodniowy intensywny turnus rehabilitacyjny metodą dr Masgutovej, który wcześniej był dla nas nieosiągalny, a także na dwa dwutygodniowe turnusy metodą MEDEK. Słowa nie są w stanie wyrazić naszej wdzięczności za pomoc, jaką od Państwa otrzymaliśmy. Będziemy pamiętać o Państwu w codziennej modlitwie. 

 

Aneta i Kacper Główczewscy

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Zobacz
Fundacja Brama
Fundacja Edukacji i Wspierania Rodziców BRAMA.
Katolicka Niepubliczna
Szkoła podstawowa

83-000 Pruszcz Gdański

ul. Wojska Polskiego 8

+48 58 691 75 60

knsp@katolicka.com.pl

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button