Edziennik Librus

Poczta e-mail

 
 

projekt Uczeń KSN na przyszłym rynku pracy

Szanowni Państwo,

W trosce o nieustanne podnoszenie jakości edukacji naszych uczniów, tak, aby wyposażyć naszych podopiecznych w niezbędne umiejętności i wiedzę na następne etapy edukacji i odnalezienie się na przyszłym rynku pracy, poszukujemy różnych źródeł finansowania naszych pomysłów na nowoczesną edukację. 

Z radością informujemy, że Fundacja Edukacji i Wspierania BRAMA  biorąc udział w konkursie grantowym otrzymała dofinansowanie projektu „Uczeń KSN na przyszłym rynku pracy” realizowanego przez Katolickie Szkoły Niepubliczne w Pruszczu Gdańskim w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.  Wartość projektu to 306 239,95 zł,  w tym 260 303,95 zł ze środków Funduszy Europejskich.

Czytaj więcej: informacja o projekcie

tutaj do pobrania DEKLARACJA UCZESTNICTWA W PROJEKCIE „Uczeń KSN na przyszłym rynku pracy” realizowanym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego