ZAJĘCIE POZALEKCYJNE W KSN W ROKU SZKOLNYM 2016/17


Grupa utworzona zostanie dla min. 8 osób, maksymalna liczba to ok.15 osób (zależy od specyfiki prowadzonych zajęć). Aby zapisać dziecko rodzic składa u prowadzącego (ewentualnie w sekretariacie) kartę zgłoszenia.

Zajęcia rozpoczynają się od 26.09.2016 r.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY 1 -3

                              

l.p

 

rodzaj zajęć

 

termin

 

prowadzący

 

1

Kółko plastyczne

Co drugi tydzień

Wtorek godz. 14.00

 

I.Sznajder

K.Ciepielewska

2

Zajęcia kulinarne

Co drugi tydzień

Wtorek godz. 14.00

I.Sznajder

K.Ciepielewska

3

szachy

Wtorek godz. 7.40

Magdalena Zakrzewska

 

4

Zajęcia wyrównawcze z j.angielskiego
dla klas 1 - 3

Wtorek godz. 7.40

Małgorzata Różańska

5

Unihokej

Kl. 1- 3

 

Wtorek  godz. 15.00

Marcin

Nosewicz

6

Kółko sportowe

Dla klasy 3

 

Piątek  godz. 15.00

 

Łukasz

Bocian

7

Kółko matematyczno-informatyczne

 

Piątek godz.  15.00

Marta

Kolka

8

Język niemiecki

Dla klas 1 -3

 

Czwartek godz.  7.40

Emilia

Kotz

9

Fitness dla juniora

Środa  godz. 15.00

Martyna

Modzelewska

 

10

Zespół instrumentalny

Czwartek godz. 7.40

Anna Marjak

 

11

Zajęcia teatralne

Czwartek godz. 14.10

Małgorzata

Różańska

 

12

 

Kółko wirtualnego podróżnika

Czwartek godz. 14.10

Grażyna

Dybowska

13

Język hiszpański

Piątek godz. 15.00

Fernando
Torrens

 

ZAJĘCIE POZALEKCYJNE W KSN W ROKU SZKOLNYM 2016/17


Grupa utworzona zostanie dla min. 8 osób, maksymalna liczba to ok.15 osób (zależy od specyfiki prowadzonych zajęć). Aby zapisać dziecko rodzic składa u prowadzącego (ewentualnie w sekretariacie) kartę zgłoszenia.

Zajęcia rozpoczynają się od 26.09.2015 r.

SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY 4 -6

l.p

Rodzaj zajęć

termin

 

Prowadzący

 

1

Ortografitti

(zajęcia dla dzieci dyslektycznych)

Czwartek godz. 7.40

 

Mgdalena

Zakrzewska

2

Zajęcia teatralne

Poniedziałek  godz. 15.00

Monika

Ambros Zezula

3

Projekt „CzytaMy”

(gra czytelnicza)

 

Co drugi tydzień

Poniedziałek godz. 15.00

Ewelina Wetta

4

Unihokej

 

Poniedziałek 7.40

(budynek KSN ul.Chopina)

Łukasz Bocian

5

Kółko sportowe

 

Piątek  15.00 – 15.45

(budynek KSN ul.Chopina)

Łukasz Bocian

6

Matematyka - zajęcia wyrównawcze

Kl. IV

 

Wtorek godz. 7.40

Agnieszka

Brzeska Krakowska

7

„Young learners Flyers” – przygotowanie do egzaminu Cambridge

 

Kl. 5 – piątek godz. 14.00

Kl. 6 – środa godz. 7.40

Monika Kiedrowska

8

 

Schola – zespół wokalno-muzyczny

Co drugi tydzień

piątek  godz. 15.00

 

Anna Marjak

9

Zajęcia artystyczne

(plastyka, sztuka użytkowa)

Co drugi tydzień

piątek  godz. 15.00

 

 

Anna Marjak

10

Warsztaty dziennikarskie

 

Środa godz. 8.00

Lucyna Lau

11

Język niemiecki

 

 

Środa godz. 7.40

Emilia Kotz

12

Jezyk hiszpański

Kl. 4 i 5

Czwartek godz.7.45

Fernando

Torrens

13


Kółko przyrodnicze


Poniedziałek  7.50

 

Sławomir

 Turzyński

 

 

 

ZAJĘCIE POZALEKCYJNE W KSN W ROKU SZKOLNYM 2016/17


GIMNAZJUM

                              

Zajęcia rozpoczynają się od 26.09.2015 r.

 

l.p

Rodzaj zajęć

termin

 

Prowadzący

 

1

Warsztaty dziennikarskie

 

Środa godz. 8.00

Lucyna Lau

2

Zajęcia sportowe

(gry zespołowe)

 

Piątek 16.00 – 17.00

(sala gimnastyczna ZSOiO nr 2)

M.Nosewicz

3

Warsztaty filmowo-teatralne

Jedna sobota w miesiącu lub dzień wolny od zajęć dydaktycznych

S.Turzyński

4

warsztaty kulinarne

 

Co drugi tydzień

Poniedziałek 14.00

A.Krzymin

5

 

Zespół wokalno instrumentalny

Co drugi tydzień

Piątek godz. 15.00

 

A.Marjak

A.Szczypiorski

6

Tutoring

Terminy indywidualnie ustalają opiekunowie

M.Ambros Zezula
L.Lau
E.Wetta
J.Pawlak

7

Przygotowanie do FCE

 

Wtorek 7.40

Środa 7.40

p.A.Bokwa

8

Nauka gry na gitarze

 

Termin do ustalenia

A.Szczypiorski

9

Zajęcia artystyczne

(plastyka, sztuka użytkowa)

Co drugi tydzień

piątek  godz. 15.00

 

 

A.Marjak

 

Samorząd Uczniowski i Szkolne Koło Wolontariatu – spotkania doraźne według potrzeb – prowadzący p.M.Ambros Zezula, p.E.Wetta, p.L.Lau