Edziennik Librus

Poczta e-mail

 
 

Kontakt

Dyrektor KSN - Iwona Jakubek

Wicedyrektor KSN - Małgorzata Płotka

Sekretariat - Kilkowska Anna

Telefon: 58 691-75-60

Adres: ul. Wojska Polskiego 8, 83-000 Pruszcz Gdański

Pokój nauczycielski - ul. Chopina - 58 301-87-75

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Znajdź nas na mapie Google

Znajdź nas na mapie Zumi

lub wpisz do nawigatora GPS: 54°15'45.575"N, 18°38'1.571"E

Rodziców i uczniów zapraszamy do kontaktu z nauczycielami przez dziennik elektroniczny.

W razie problemu z dostępnością platformy, z nauczycielami można kontaktować się przez e-mail sekretariatu. Pani Ania przekaże wiadomość konkretnemu nauczycielowi.

W roku szkolnym 2016/2017 w naszej szkole uczą nauczyciele:

 

Poniżej wykaz konsultacji dla uczniów:

 

Imię i nazwisko

Nauczany przedmiot

Termin konsultacji dla uczniów

1

Ambros- Zezula Monika

nauczyciel - historia, wos, technika

 

2

Bocian Łukasz

wychowawca klasa 6; nauczyciel - wychowanie fizyczne

 

3

Bokwa Anna

wychowawca klasa 3 gimnazjum; nauczyciel - język angielski

 

4

Burda Urszula

religia

 

5

Ciepielewska Katarzyna

wychowawca klasa 1; nauczyciel - edukacja wczesnoszkolna

 

6

Dybowska Grażyna

wychowawca klasa 2; nauczyciel - edukacja wczesnoszkolna

 

7

Jakubek Iwona

język polski

 

8

Janikowska Helena

geografia

 

9

Kadylak Marta

fizyka, matematyka

 

10

Kolka Marta

wychowawca klasa 1B gimnazjum; matematyka, informatyka

 

11

Kotz Emilia

wychowawca klasa 3; nauczyciel - edukacja wczesnoszkolna, język niemiecki

 

12

Krzymin Agnieszka

wychowawca klasa 1A gimnazjum; chemia, matematyka

 

13

Lau Lucyna

wychowawca klasa 5; psycholog

 -

14

Marjak Anna

plastyka

 -

15

Markowska Małgorzata

język hiszpański

 
16

Misiuta Krzysztof

język angielski

 

17

Nosewicz Marcin

wychowanie fizyczne

 -

18

Rostecka Ewa

chemia

 

19

Różańska Małgorzata

język angielski

 

 20 

Smalarz Kamila

nauczyciel świetlicy

 
21

Szabińska Monika

nauczyciel świetlicy

 
22 

Szatkowski ks. Grzegorz

religia

 

23

Szczypiorski Andrzej

muzyka

 -

24

Sznajder Iwona

wychowawca klasa 0; nauczyciel - edukacja wczesnoszkolna

 

24

Turzyński Sławomir

wychowawca klasa 4; biologia, przyroda, matematyka

 

25

Wetta Ewelina

wychowawca klasa 2B gimnazjum, nauczyciel - język polski

 

26

Zakrzewska Magdalena

wychowawca klasa 2A gimnazjum, nauczyciel - język polski

 

27

Żóltowłos Renata

edukacja dla bezpieczeństwa

 -

COM_CONTACT_NO_ARTICLES