Katolicka Niepubliczna
Szkoła podstawowa

Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

PRZEDŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA!

 

Przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, w naszej szkole odbyła się kolejna akcja charytatywna. W tym roku zamiast „Szlachetnej Paczki” zbieraliśmy po 5 zł na specjalistyczny materac dla małego podopiecznego Hospicjum, który nie wstaje z łóżka, a kontakt z nim jest bardzo ograniczony. Taki materac to zdecydowane ułatwienie życia i poprawa jego jakości w dużym stopniu.  Ponadto chcieliśmy zadbać też o pozostałe dzieci i zorganizowaliśmy zbiórkę różnych artykułów:

·         Klasy 0-3 zbierały słodycze

·         Klasy 4-8 zbierały pluszaki (po 10 na klasę)

·         Klasy gimnazjalne zbierały środki czystości i pielęgnacji dla dzieci (kremy, odżywki, pieluchy, chusteczki nawilżone)

Ku naszej ogromnej radości udało się zebrać kwotę, która wystarczyła na zakup dwóch materacy, dla dwóch chłopców, artykuły chemiczne, pluszaki i mnóstwo słodyczy.

Bardzo dziękuję już po raz kolejny za zaangażowanie i wszelką pomoc! 17.12.2018 cała zbiórka została dostarczona do siedziby Hospicjum Pomorze Dzieciom w Gdańsku. Bardzo się cieszę, że przedświąteczna akcja charytatywna spotkała się z dużą dobrocią i otwartymi sercami Państwa i Państwa dzieci! Dziękuję również Wychowawcom, którzy zaangażowali się i koordynowali działania w swoich klasach.

 Dziękuję jeszcze raz w imieniu małych bohaterów Hospicjum.

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Zobacz
Fundacja Brama
Fundacja Edukacji i Wspierania Rodziców BRAMA.
Katolicka Niepubliczna
Szkoła podstawowa

83-000 Pruszcz Gdański

ul. Wojska Polskiego 8

+48 506 802 427

ksn@katolicka.com.pl

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button