Katolicka Niepubliczna
Szkoła podstawowa

Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Zawieszenie zajęć od dnia 9.11.2020r.

Szanowni Państwo,

na podstawie komunikatu przekazanego przez Prezesa Rady Ministrów, podczas wczorajszej konferencji prasowej oraz informacji umieszczonych na stronie men.gov.pl informuję, że od poniedziałku tj. od dnia 9 listopada 2020 r. do 29 listopada 2020 r. wszyscy uczniowie  klas 1-8  oraz liceum przechodzą wyłącznie w tryb nauki na odległość za pośrednictwem livewebinar.

W klasach 4-8 i LO zajęcia odbywać się będą zgodnie z dotychczasowym planem lekcji z ograniczeniem lekcji w-fu do jednej godziny w tygodniu. W klasach 1-3 plan lekcji zostanie dostosowany do możliwości psychofizycznych uczniów. Szczegółowe zasady zostaną Państwu przekazane w najbliższym czasie za pośrednictwem platformy Librus.

Od poniedziałku, 9 listopada br. szkoła zapewnieni funkcjonowanie świetlicy szkolnej w szczególności dla uczniów, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID-19. Szczegółowe zasady rekrutacji i funkcjonowania świetlicy otrzymacie Państwo dziś wieczorem za pośrednictwem platformy Librus.

W okresie zawieszenia zajęć stacjonarnych szkoła umożliwi uczniom klas ósmych konsultacje indywidualne lub w małych grupach, do 5 osób. O potrzebie takich konsultacji zadecyduje nauczyciel.

 

Oddziały przedszkolne pracują bez zmian.

 

Z poważaniem

Iwona Jakubek

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Zobacz
Fundacja Brama
Fundacja Edukacji i Wspierania Rodziców BRAMA.
Katolicka Niepubliczna
Szkoła podstawowa

83-000 Pruszcz Gdański

ul. Wojska Polskiego 8

+48 506 802 427

knsp@katolicka.com.pl

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button