Katolicka Niepubliczna
Szkoła podstawowa

Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Wsparcie psychologiczno-pedagogiczne

Szanowni Państwo,

W tym trudnym czasie musimy radzić sobie z wieloma wyzwaniami na które nikt z nas nie mógł się przygotować. Sprawy zawodowe, rodzinne... organizacja dnia codziennego. Czasem może nas to przerażać…„przerastać”…a ciągły stres nie pomaga podejmować racjonalnych decyzji.

 

Chcielibyśmy wyjść na przeciw Pańśtwa oczekiwaniom i potrzebom dzieci w tym trudnym okresie. Szkolna Pani Psycholog Joanna Cłapa zamieszcza na swoim Padlecie  specjalne materiały edukacyjne, które pomogą zrozumieć różne problemy dzieci. Jest też do Państwa dyspozycji w razie potrzeby. Służy poradą, porozmawia z dzieckiem. Można się z nią umówić na spotkanie on line lub bezpośredio w szkole poprzez dziennik elektroniczny.

 

Chcemy też Państwu zaproponować formę pomocy w postaci kontaktu z psychologiem z pruszczańskiej poradni  – Panią Beatą Szpakowską, która zgłosiła się do nas ofiarując pomoc.

 Współpracuje z naszą szkoła od wielu lat. Jest doświadczonym psychologiem i pracownikiem pruszczańskiej poradni psychologiczno-pedagogicznej. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą, nauczycielami i rodzicami. Zajmuje się diagnozą psychologiczną oraz terapią zaburzeń emocjonalnych i zaburzeń odżywiania. Prowadzi zajęcia rozwijające umiejętności wychowawcze, konsultacje psychologiczne oraz warsztaty dla młodzieży, nauczycieli i rodziców,  m.in. cykle warsztatów Szkoły Dla Rodziców w Poradni pedagogiczno-psychologicznej w Pruszczu Gdańskim, a od paru lat również w KSN, stąd przez niektórych z Państwa pewnie jest już znana.

 Pani Beata Szpakowska zaprasza do kontaktu pod numerem telefonu 602 361 648 w każdej chwili gdy zajdzie taka potrzeba.

 

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Zobacz
Fundacja Brama
Fundacja Edukacji i Wspierania Rodziców BRAMA.
Katolicka Niepubliczna
Szkoła podstawowa

83-000 Pruszcz Gdański

ul. Wojska Polskiego 8

+48 506 802 427

ksn@katolicka.com.pl

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button