Katolicka Niepubliczna
Szkoła podstawowa

Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Półkolonie EWDWINGS w KSN

Drodzy Rodzice, 
Chcielibyśmy przedstawić Państwu ofertę półkolonii, które będą odbywać się na terenie naszej szkoły, w budynku przy ulicy Chopina. Organizatorem jest firma EDWINGS, która wydaje nam się wychodzącą naprzeciw potrzebom naszych uczniów. Zajęcia będą skierowane do uczniów klas od 0 do IV. Półkolonie odbędą się w dwóch turnusach o zróżnicowanej tematyce. Szczegóły znajdziecie Państwo na plakacie obok. Motywem przewodnim pierwszego turnusu trwającego od 28 czerwca do 2 lipca będzie "Afryka - Tajemnice Pustyni". Drugi turnus jest zaplanowany w dniach od 5 do 9 lipca. Jego temat to "Afryka - Tropikalna Przygoda". Koszt udziału dziecka w jednym wybranym turnusie to 690 zł brutto, a udział dziecka w dwóch terminach to łącznie 1320 zł brutto. Dodatkowo przysługuje uczniom KSN rabat w wysokości 50 zł przy udziale w jednym turnusie i 100 zł przy udziale w dwóch turnusach. Rabat przysługuje osobom, które dokonają rezerwacji do dnia 1 czerwca. 


Zapisów można dokonywać na poniższe sposoby:


Pełna oferta oraz formularz zapisów na stronie: www.edwings.pl

Biuro Obsługi Klienta: tel. 71/ 773 36 61,czynne codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-18.00

Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem regionalnym: tel. 698-235-437


Co przewiduje program półkolonii?

Są to między innymi zabawy integracyjne, gry podwórkowe, zajęcia plastyczne, muzyczne, sportowe, robotyka, kreatywne i edukacyjne zajęcia etnograficzno-geograficzne (dzieci poznają cywilizację starożytnych Egipcjan, zwyczaje afrykańskich plemion, odkryją prehistoryczne malowidła).


EDWINGS – to firma zajmująca się kompleksowo edukacją dzieci i młodzieży. Ich zespół posiada ponad 20 letnie doświadczenie na rynku szkoleniowym. W tym okresie współpracowali z ponad 2 tysiącami szkół i przedszkoli. Od wielu lat odkrywają i rozwijają dziecięce talenty. Szukają tego, co w dziecku najpiękniejsze oraz tego, co sprawi mu największą radość – i na tych podwalinach budują jego pasję. Ich głównym celem jest otworzenie dziecka na świat i rozbudzenie jego ciekawości, a następnie zamienienie tej ciekawości w twórczą aktywność. Motywują dzieciaki i wspierają ich rozwój. 

 

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Zobacz
Fundacja Brama
Fundacja Edukacji i Wspierania Rodziców BRAMA.
Katolicka Niepubliczna
Szkoła podstawowa

83-000 Pruszcz Gdański

ul. Wojska Polskiego 8

+48 506 802 427

ksn@katolicka.com.pl

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button