Katolicka Niepubliczna
Szkoła podstawowa

Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Najlepsi z najlepszych!

Nagrody Fundacji Edukacji i Wspierania Rodziny BRAMA:

Przyznaliśmy nagrody Fundacji Edukacji i Wspierania Rodziny BRAMA dla najlepszego ucznia w każdej klasie.

Nagrodę tę otrzymuje uczeń, który ma najwyższą średnią w klasie, wzorowe lub bardzo dobre zachowanie, brał udział w konkursach i/lub zawodach sportowych, wykazał się aktywnością społeczną na rzecz szkoły i społeczności lokalnej.

 

Nagrody te otrzymali:

Klasa 4 – Małgorzata Kaniewska

Klasa 5 – Bartosz Matejuk

Klasa 6 – Jan Chojnowski

Klasa 7 – Julia Pawiłojć

Klasa 8 – Aleksandra Damps

Klasa 1a LO – Róża Chojnowska

Klasa 1b LO – Bartosz Wiśniewski

GRATULUJEMY!!!!

 

WOLONTARIUSZ ROKU

Ważną nagrodą w naszej szkole jest tytuł „WOLONTARIUSZA ROKU” – przyznajemy ją osobie z klasy najwyższej (w tym roku jest to klasa 8), która nie tylko podejmowała się różnych działań wolontarystycznych w szkole i poza nią, ale jest to przede wszystkim taka osoba, która dostrzega potrzebę niesienia pomocy, zawsze ma czas, jest empatyczna w stosunku do innych ludzi, ale też zwierząt. Jest to też osoba o wysokiej kulturze osobistej, na która mogą liczyć koleżanki, koledzy, ale też nauczyciele i wszyscy pracownicy szkoły.

W tym roku tytuł ten otrzymują:

Sara Rybarczyk i Filip Krzysztoforski

Rada Pedagogiczna podjęła też decyzję o przyznaniu dwóch wyróżnień, dla Anny Kaniewskiej i Małgorzaty Jakrzewskiej

GRATULUJEMY!!!!

 

Wraz ze świadectwami rozdamy również wiele dyplomów za osiągnięcia w różnych konkursach, do najważniejszych należą:

 

Tytuł laureata w wojewódzkim Kuratoryjnym Konkursie Matematycznym otrzymuje:

Bartek Draczyński z klasy 8

 

 

Tytuł Laureata w ogólnopolskim Maratonie Czytelniczym otrzymuje:

Franciszek Narwojsz kl.3

 

 

Tytuł Finalisty w ogólnopolskim Maratonie Czytelniczym otrzymuje:

Stanisław Narwojsz kl.5

 

 

Wyróżnienia w ogólnopolskim Maratonie Czytelniczym otrzymują:

Julia Nowicka kl. 1

Małgorzata Jakrzewska kl.8

 

 

Najwyższy bardzo dobry wynik w międzynarodowym konkursie Kangur Matematyczny otrzymują:

Zofia Dobrowolska kl.2

Helena Narwojsz kl.2

 

 

Wyróżnienie w międzynarodowym konkursie Kangur Matematyczny otrzymują:

Franciszek Narwojsz kl.3

Stanisław Narwojsz kl.5

Natalia Pawiłojć kl.5

Jan Chojnowski kl.6

 

 

Wojewódzki Konkurs Czytelniczy „Reading Ignites the Imagination”

II miejsce – Patryk Krysztofiak kl.3

III miejsce – Piotr Łupiński kl.3

III miejsce – Bartosz Łupiński kl.3

 

 

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego „The Big Challenge”:

 I miejsce w województwie i I miejsce w kraju – Małgorzata Kaniewska kl.4

II miejsce w województwie – Bartosz Matejuk kl.5

 

 

Wyróżnienie w powiatowym konkursie na kartkę świąteczną otrzymała:

Emilia Rejniak kl.6

 

 

Igrzyska w unihokeju:

- drużyna w składzie – Bartek Matejuk, Jan Chojnowski, Ivo Kruszyński, Igor Pobiega, Szymon Stefańczyk, Mikołaj Bażak Maksymilian Kruk, Wiktor Bażak, Marcel Trzebniak, Wiktor Woronko - zajęła:

I miejsce w etapie miejskim

I miejsce w etapie powiatowym

IV miejsce w etapie wojewódzkim

 

 - drużyna w składzie –Rafał Drozd, Wojciech Boroch, Mateusz Buyko, Patryk Zdanowski, Filip Krzysztoforski, Kamil Juszkiewicz, Filip Pobiega, Oliwier Jakusz Gostomski – zajęła:

I miejsce w etapie miejskim

II miejsce w etapie powiatowym

 

 - drużyna w składzie – Diana Błaszczuk, Anna Długosz, Natalia Pawiłojć, Natalia Robaczewska, Magda Boroch, Olga Kruszyńska, Karolina Potratz, Marta Szymczak, Michalina Wasilewska, Oliwia Żylińska,

I miejsce w etapie miejskim

 

 

Zawody sportowe w tenisie stołowym:

Gabriel Plotta i Wojciech Boroch – I miejsce w etapie miejskim, V miejsce w etapie powiatowym

Maria Plotta, Patrycja Sumińska, Julia Peda – I miejsce w etapie miejskim, V miejsce w etapie powiatowym

 

 

Mistrzostwa Powiatu Gdańskiego w tenisie ziemnym

 

Filip Krzysztoforski – II miejsce

 

 

W międzynarodowych zawodach taekwondo:

dwa brązowe medale zdobyła Magdalena Boroch kl.6

srebrny medal Wojciech Boroch kl. 7

 

GRATULUJEMY najlepszym z najlepszych!

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Zobacz
Fundacja Brama
Fundacja Edukacji i Wspierania Rodziców BRAMA.
Katolicka Niepubliczna
Szkoła podstawowa

83-000 Pruszcz Gdański

ul. Wojska Polskiego 8

+48 506 802 427

knsp@katolicka.com.pl

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button