Katolicka Niepubliczna
Szkoła podstawowa

Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY 4 -8 ORAZ GIMNAZJUM

Grupa utworzona zostanie dla min. 8 osób, maksymalna liczba to ok.15 osób (zależy od specyfiki prowadzonych zajęć). Aby zapisać dziecko rodzic składa u prowadzącego (ewentualnie w sekretariacie) kartę zgłoszenia.

Zajęcia rozpoczynają się od 01.10.2018r. – obowiązują zapisy (formularz można pobrać ze strony lub w sekretariacie)

 

 

 

 

L.p. Rodzaj zajęć Termin

 Prowadzący

1

Ortografitti kl. 5-7

(zajęcia dla dzieci dyslektycznych)

 

 

Ortografitti kl. 8 i Gimnazjum

(zajęcia dla dzieci dyslektycznych)

Co drugi tydzień

Poniedziałek

godz. 7:45-8:30

Agata Marzec
2 Zespół wokalny

Do uzgodnienia

Andrzej Szczypiorski
3

Kółko informatyczne

 

Poniedziałek

godz. 15:45-16:30

Grzegorz Bednarz
4

Unihokej

kl. 4-7

 

Piątek
godz. 15:00-15:45

 

Łukasz Bocian
5

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

kl. 4-6

 

Poniedziałek
godz. 15:45-16:30

Krzysztof Misiuta
6 Kółko języka angielskiego dla szkoły podstawowej

Piątek

godz. 13:55-14:40

Krzysztof Misiuta

7

Język polski

zajęcia wyrównawcze dla kl. IV

 

Czwartek

godz. 13:10-13:55

Joanna Cymbaluk
8

Kółko czytelniczo-filmowe

kl. 4-6

 

Piątki lub soboty raz w miesiącu

Godziny do ustalenia

Joanna Cymbaluk
9

Matematyka -zajęcia wyrównawcze

kl. 5-6

 

Czwartek
godz. 7:45-8:30

Agnieszka Brzeska-Krakowska
10

Matematyka-zajęcia wyrównawcze

kl. 4

 

Środa

godz. 15:00-15:45

Agnieszka Brzeska-Krakowska
11

Schola

 

Środa

godz. 7:45-8:30

Aleksandra Kerlin
12

DKF - dyskusyjny klub filmowy

kl. 7-8 i gimnazjum

 

 

Raz w miesiącu piątek lub sobota

Godzina do ustalenia

Agata Marzec
13 Warsztaty teatralne

Poniedziałek

godz. 15:45-16:30

raz w miesiącu

Monika Ambros-Zezula

14

Kólko j. angielskiego

kl. 8 i gimnazjum

Czwartek

godz. 7:45-8:30

Anna Bokwa
15 Tutoring Terminy indywidualnie ustalają opiekunowie

Monika Ambros-Zezula

Anna Bokwa

Małgorzata Płotka

Emilia Kotz

Łukasz Bocian

16

Kółko Biblijne

"Księgi Królewskie"

Wtorek

godz. 15:45-16:30

Ks. Jakub Zinka
17 Kółko fizyczno-przyrodnicze

Co drugi tydzień

Wtorek

godz. 15:00-15:45

Agnieszka Brzeska-Krakowska

18

Zajęcia wyrównawcze

kl. 7-8

Środa

godz. 7:45-8:30

Agnieszka Krzymin
19 Kółko plastyczne

Środa

godz. 7:40-8:25

Ewa Łukasiak

20 Szachy

Piątek

godz. 14:15-15:00

Witosław Walkusz

 

 

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Zobacz
Fundacja Brama
Fundacja Edukacji i Wspierania Rodziców BRAMA.
Katolicka Niepubliczna
Szkoła podstawowa

83-000 Pruszcz Gdański

ul. Wojska Polskiego 8

+48 58 691 75 60

knsp@katolicka.com.pl

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button