27. maja 2017 r. w naszej szkole odbył się ostatni etap konkursu programistycznego "Potyczki z komputerem".
Do naszej szkoły przyjechali uczniowie z całego województwa, którzy po dwóch poprzednich etapach zakwalifikowali się do finału.
Katolickie Szkoły Niepubliczne reprezentowali:

  • Diana Błaszczuk (kategoria A: kl. 0-3 SP)
  • Wiktoria Krawczuk-Goluch (kategoria A: kl. 0-3 SP)
  • Oliwia Błaszczuk (kategoria B: kl. 4-6 SP)
  • Konrad Ślusarz (kategoria C: kl. 1-3 Gim.)

Tydzień później, 3. czerwca 2017, wszyscy uczestnicy etapu finałowego wzięli udział w uroczystym zakończeniu konkursu w firmie Intel, w Gdańsku. Przed ogłoszeniem wyników każdy miał okazję zwiedzić tę wielką korporację, dowiedzieć się nad czym ciekawym i w jaki sposób programista może tam pracować oraz jakich niecodziennych narzędzi może w swojej pracy używać.

Ogłoszeniu wyników towarzyszyły fanfary i wręczenie nagród. Wśród uczestników konkursu z naszej szkoły aż trzy osoby otrzymały nagrody za zajęte miejsca: Diana zajęła V miejsce w województwie (w kategorii A), Oliwia zajęła I miejsce w kategorii B, zaś Konrad zajął IV miejsce w kategorii C!

Na zdjęciach z wręczenia nagród możecie zobaczyć wszystkich naszych utalentowanych programistów w towarzystwie Pani Marty Kolki, która opiekuje się naszymi konkursami Baltie oraz Pana Bohumira Soukupa - twórcy oprogramowania Baltie i platformy konkursowej, na której konkurs "Potyczki z komputerem" ("Pomorski Baltie 2017") został zorganizowany i przeprowadzony.

Serdecznie gratulujemy tego doniosłego sukcesu!!!