BIERZEMY UDZIAŁ W AKCJI CHARYTATYWNEJ "KSIĄŻKA ZA PACZKĘ"

Fundacja Bursztynowym Szlakiem zwróciła się do nas z prośbą o wzięcie udziału w akcji charytatywnej Książka za paczkę. Jeżeli ktoś z Państwa chciałby wziąć udział w tym przedsięwzięciu, może w sekretariacie naszej szkoły odebrać torbę, którą następnie należy wypełnić artykułami spożywczymi, produktami codziennego użytku, towarami mogącymi być prezentem pod choinkę. Torbę z prezentami można oddać również w sekretariacie.

Za paczkę otrzymacie Państwo pięknie wydaną książkę "Święta pachnące wspomnieniami" - swoimi wspomnieniami dzielą się m.in. Arcybiskup Leszek Sławoj Głódź, Dyrektor KSN - pani Iwona Jakubek oraz pan Andrzej Szczypiorski. Chętni otrzymają autografy autorów https://www.facebook.com/images/emoji.php/v6/f4c/1/16/1f642.png:-) Paczki od Państwa będą przeznaczone dla najbiedniejszych rodzin i osób pokrzywdzonych przez los. Będziemy wdzięczni za każdy dar.

Artykuły spożywcze: mąka, ryż, kasze, makarony, płatki kukurydziane i inne, cukier, konserwy mięsne i warzywne, dania gotowe, olej, herbata, kawa, dżemy, miód, słodycze, bakalie, suszone owoce.
Środki czystości: proszki do prania, płyny do mycia naczyń, proszki, płyny i pasty codziennego utrzymania czystości, szampony, mydło, pasty do zębów, chusteczki higieniczne, środki zapachowe
Towary na prezent: książki, wody toaletowe, dezodoranty, wody po goleniu, kremy pielęgnacyjne, gry planszowe i edukacyjne, puzzle, przybory do pisania, rysowania.

 

regulamin:
http://bursztynowym.pl/…/regulamin-akcji-ksiazka-za-paczke.…

Serdecznie pozdrawiam
Ewelina Wetta