Relacje z tutoringu u p.Małgosi Różańskiej 

  1. Olenka bardzo lubi "Nelę podróżniczkę", toteż razem z nią podróżowałyśmy trochę po świecie. Podczas naszych tutoriali byłyśmy na Kostaryce, gdzie rosną kakaowce, oglądałyśmy wulkany i piękne wybrzeże. Odwiedziłyśmy Stany Zjednoczone. Byłyśmy w Budapeszcie. Poznawałyśmy tam ciekawe miejsca i zwyczaje. Wiemy, że dzięki Węgrom właśnie możemy się posługiwać długopisem oraz bawić 'kostką rubika'. Olenka podczas tutoringu poznała również niektóre legend np. 'Pierścień Św. Kingi", "Powstanie Baltonu" czy "Wzgórze Echa" ściśle związane z Budapesztem, a nawet częściowo z Polską.

 

  1. Wiktor bardzo interesuje się sportem, najbardziej koszykówką. Ulubionym jego sportowcem jest Gortat, który był naszą przewodnią postacią podczas tutoriali. Omawialiśmy jego cechy, jako sportowca, jego wypowiedzi oraz życiowe wartości, którymi się w życiu kieruje. On uświadomił nam, że porażki nie są po to aby pokazać nasze słabe strony, lecz po to, aby móc dalej się rozwijać. 

 

  1. Emilka uwielbia rysowanie, szczególnie tworzenie nowych kreacji. Jedną kolekcję  zaprezentowała mi podczas tutoriali. Rozmawiałyśmy o marzeniach i przyszłości. Analizowałyśmy istotne dla uczennicy wartości moralne. Odwiedziłyśmy Londyn i poznałyśmy różne ciekawostki nt. Anglii i jej stolicy.