Edziennik Librus

Poczta e-mail

 
 

Rodzice

W tej sekcji znajdziesz informacje specjalnie przygotowywane dla Rodziców. Pamiętaj, że w każdej sprawie możesz podejść do nauczyciela, wychowawcy czy dyrektora Szkoły. W sprawach finansowych prosimy o kontakt z sekretariatem Szkoły. Jesteśmy dla Was. Razem tworzymy tę szkołę, to nas wyróżnia.
 

Przyjaciele, na naszym profilu na Facebooku mamy już ponad 270 fanów. Prosimy Was o pomoc w prostej sprawie. Czy moglibyście pomóc i zaprosić do polubienia Fundacja BRAMA - Organizacja Pożytku Publicznego OPP 1% swoich znajomych? To nic nie kosztuje, a nam pomoże wspierać szkołę katolicką w Pruszczu. Każde Wasze drobne darowizny z 1% podatku to dar serca dla maluchów i "starszaków". Mamy nadzieję, że znajdzie się wśród Was kilku odważnych do bycia naszymi ambasadorami,którzy zachęcą rodzinę i znajomych do polubienia profilu Fundacji na Facebooku. Wszystkich bardzo prosimy o wpisywanie naszego KRS 0000 164 555 w deklaracjach PIT.

W przypadku darowizn (1 procent) w formularzach PIT wpisujemy tylko:

KRS: 0000 164 555

www.fundacjabrama.pl

W związku z licznymi pytaniami o sposób przekazywania darowizn na rzecz Fundacji Edukacji i Wspierania Rodziny BRAMA (jako organizacji pożytku publicznego) informujemy, że istnieje możliwość przekazania środków finansowych w formie zwykłej darowizny na konto:

Fundacja Edukacji i Wspierania Rodziny BRAMA

ul. Wojska Polskiego 8, 83-000 Pruszcz Gdański

Bank Spółdzielczy w Pruszczu Gdańskim

59 8335 0003 0117 1411 2000 0001 (konto podstawowe)

Zwykłae darowizny mogą przekazywać zarówno podatnicy podatki PIT jak i CIT.

Poradnik dla podatników podatku PIT

Poradnik dla podatników podatku CIT