Edziennik Librus

Poczta e-mail

 
 

Konkurs na koncepcje budynku szkoły

PROTOKÓŁ POSTANOWIENIA KOMISJI KONKURSOWEJ z dnia 9.06.2016 r

Na koncepcję architektoniczną budowy kompleksu KSN

 

Komisja zebrana przez Zamawiającego czyli Fundację Edukacji i Wspierania Rodziny BRAMA, prowadząca  Katolickie Szkoły Niepubliczne im. Jana Pawła II w Pruszczu  Gdańskim, w składzie:

 

- Anna Krzysztoforska- - prezes Fundacji – przewodnicząca Komisji Konkursowej

- Małgorzata Czarnecka- Szafrańska – członek Rady Fundacji

- Tomasz Skrobun – architekt

- Iwona Jakubek – dyrektor KSN

- Marian Grabowski – inż.bud.

- Krzysztof Cydejko – rodzic – inż. bud

- Lucyna Lau – nauczyciel KSN

- Ks. Stanisław Łada

- Piotr Januszewski – członek Fundacji

 

Sekretarz konkursu – Małgorzata Płotka – wicedyrektor KSN tel. 506 802 264

Postanowiła co następuje:

Konkurs nie został rozstrzygnięty, z uwagi na to, że nie wpłynęła  żadna praca spełniająca wszystkie warunki określone w regulaminie. Przyznano jedno wyróżnienie Zespołowi Autorskiemu z Pracowni Projektowej  FRONT Z Gdyni.

1. Prosimy o potwierdzenie podanego w regulaminie terminarzu konkursu, w szczególności terminu składania wniosku o dopuszczenie do udziału w konkursie oraz terminu składania prac konkursowych. Czy wniosek o dopuszczenie do udziału w konkursie ma być składany łącznie z pracą konkursową?

ODPOWIEDŹ: Zarówno wnioski, jak i prace konkursowe można składać w terminie do 3 czerwca 2016r. Wniosek o dopuszczenie do udziału w konkursie, ze względu na krótki czas trwania konkursu,  można składać (w oddzielnej kopercie) równocześnie z pracą konkursową. Rozpatrywany będzie niezwłocznie po wpłynięciu, a wnioskodawca zostanie poinformowany o decyzji.

2. Czy ogłoszony konkurs jest konkursem realizacyjnym, tzn. zwycięzca lub zwycięzcy będą zaproszeni do negocjacji z wolnej ręki  na opracowanie dokumentacji technicznej szkoły?

ODPOWIEDŹ: Nasz konkurs nie jest konkursem realizacyjnym, ale przewidujemy możliwość zaproszenia niektórych uczestników konkursu do negocjacji na opracowanie dokumentacji projektowej.

OGŁOSZENIE O KONKURSIE z dnia 13.05.2016

Opracowanie koncepcji architektonicznej budowy kompleksu Katolickich Szkół Niepublicznych im. Jana  Pawła II w Pruszczu Gdańskim

Termin składania prac: 03/06/2016
Termin rozstrzygnięcia konkursu: 13/06/2016

Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe.

 

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

 

I.1) NAZWA I ADRES: Fundacja Edukacji i Wspierania Rodziny BRAMA, ul. Wojska Polskiego 8, 83-000 Pruszcz Gdański, woj. pomorskie, tel. 58 691 75 60, faks 58 691 75 64.

  • Adres strony internetowej zamawiającego: www.fundacjabrama.pl

  • Dane kontaktowe do zapytań konkursowych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj więcej: ogłoszenie o konkursie na opracowanie koncepcji architektonicznej budowy kompleksu KSN