A+
A-

Kontrast:

Entuzjaści królewskiej gry.

W październiku podczas zmagań szachowych w XVI Mistrzostwach Powiatu Kartuskiego w Szachach zaszczytne III miejsce wśród młodzików zajął Stanisław Narwojsz – uczeń klasy III, a miejsce IV - Franciszek Narwojsz uczeń klasy I.

To nie koniec sukcesów Stasia i Franka.

14 października Stasiu wziął udział w VI Międzynarodowym Turnieju Szachowym pamięci Marii Trafalskiej, w którym zajął VIII miejsce w grupie do lat 8.

28 października Stasiu i Franek uczestniczyli w VII GRAND PRIX JUNIORÓW w Tczewie.
W tym turnieju Staś zajął IV miejsce, a Franek miejsce VIII.

Stasiu i Franek zanotowali również dobry występ w Jesiennym Turnieju Szachowym o Puchar Burmistrza Pruszcza Gdańskiego zajmując VII i XV miejsce. Najmłodszą uczestniczką turnieju w kategorii dziewczynek okazała się siostra braci, Helenka Narwojsz uczennica klasy „0” zajmując miejsce X. Brawo!

W ostatnim tegorocznym turnieju – VIII GRAND PRIX JUNIORÓW, który odbył się 9 grudnia w Tczewie Stasiu zajął zaszczytne III miejsce, a Franek miejsce V.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.