Katolicka Niepubliczna
Szkoła podstawowa

Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Dzień Niepodległości w naszej szkole

Święto Odzyskania Niepodległości
W piątek, 10.11.2017, świętowaliśmy w szkole 99. rocznicę odzyskania niepodległości. Obchody rozpoczęliśmy od Mszy Św. z udziałem pocztu sztandarowego. Po nabożeństwie wszyscy uczniowie z nauczycielami wrócili do szkoły. Tam na uczniów czekała dalsza część świętowania – klasowe konkursy z nagrodami odbywające się w dwóch kategoriach: klasy 4-7 i klasy gimnazjalne. Wśród konkurencji było między innymi: układanie puzzli, odgadywanie popularnych pieśni patriotycznych po kilku dźwiękach oraz sprawdzenie wiedzy historycznej. Wszystko odbywało się przy dźwiękach wielu pieśni patriotycznych, śpiewanych wspólnie przez uczniów i nauczycieli.
Spośród klas 4-7, najlepsza okazała się klasa 6. zajmując pierwsze miejsce, tuż za nią znaleźli się najmłodsi – klasa 4., a ostatnie miejsce na podium przypadło w udziale klasie 7.
Wśród gimnazjalistów, najlepsi okazali się uczniowie z klasy 2B, drugie miejsce zajęła klasa 3B, a trzecie miejsce zajęli uczniowie z klasy 2A.
Również w szkole na Chopina nie obyło się bez świętowania i konkursu. Piękny występ muzyczny przygotowała dla wszystkich klasa 2. Po występie odbył się konkurs dla klas 1-3, w którym zwycięzcami zostali uczniowie klasy 1., drugie miejsce zajęła klasa 2., a ostatnie miejsce na podium trafiło do klasy 3.
Gratulujemy wszystkim zwycięzcom!

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Zobacz
Fundacja Brama
Fundacja Edukacji i Wspierania Rodziców BRAMA.
Katolicka Niepubliczna
Szkoła podstawowa

83-000 Pruszcz Gdański

ul. Wojska Polskiego 8

+48 58 691 75 60

knsp@katolicka.com.pl

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button